• 609 101 773
  • biuro@e-kajka.pl
  • ul. Sportowa 1a/5; 63-000 Środa Wielkopolska

O nas

Pracujemy dla Was

Katarzyna Kaja-Badura – Szefowa, mózg i serce biura. Księgowa z ponad 27-letnim doświadczeniem. Perfekcyjna i wielozadaniowa. Wkłada w biuro całe serce i zawsze daje z siebie 100 %. Kasia to mama Natalii i Marcela. Po godzinach realizuje się jako artystka – odnawia meble, uprawia jogę oraz aktywnie udziela się w Kole Gospodyń Wiejskich.

Dorota Banach – Skrupulatna księgowa z 20-letnim doświadczeniem. Pracuje solidnie i nie zostawia nikogo w potrzebie. Zna odpowiedź na prawie każde pytanie i jest biurową katarynką. Dzień w pracy bez Doroty to dzień nudny i cichy. Dorota to złota rączka – naprawi każde biurowe urządzenie. Prywatnie Dorota oddała swoje serce mężowi Maciejowi. Po godzinach lubi ćwiczyć, podróżować oraz spacerować z psem Riko.

Magdalena Stelczyk – Doświadczona księgowa. Ambitna i skrupulatna. Na bieżąco śledzi wprowadzane zmiany, nic ją nie zaskoczy. Zawsze pomocna i uśmiechnięta. Prywatnie Magda jest mamą Helenki. Na co dzień towarzyszą im dwie świnki morskie. Wieczorami Magda lubi czytać. Relaksują ją też robótki na szydełku – tworzy cuda!

Alina Zapalska – Dobra dusza biura. Księgowa z sercem na dłoni, której głos uspokoi każdego zdenerwowanego klienta. Od wielu lat pracuje sprawnie, dokładnie i efektywnie. Faktury i podatki nie mają przed nią tajemnic. Prywatnie Alina to mama Zosi i Antka. Czas wolny najchętniej spędza z rodziną, wtedy czuje się najlepiej.

Monika Malinowska – Dołączyła do zespołu stosunkowo niedawno, ale szybko się zadomowiła. Zajmuje się kadrami i sprawami pracowniczymi. Prywatnie Monika to mama Zuzanny i Igi, które wypełniają jej większość czasu. Monika lubi taniec i górskie wędrówki. W wolnym czasie projektuje ogrody.